AS82 napisał(a):

|
W moich oczach Kościół jest generalnie skończony ,więc ani mnie przeszłość Bergoglia grzeje ani ziębi,tak samo jak jego deklaracje o Kościele ubogim
|
AS82- lepiej pomyśl co zrobisz gdy okaże się, że Bóg istnieje bo wtedy może być już za późno na nawrócenie, lepiej pomyśleć nad tym za życia ...
A o Kościół się nie martw, poradział sobie przed wiekami, poradzi sobie i teraz
