Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22034
Stary 21.03.2013, 20:57
AS82 napisał(a):Wyświetl post
W moich oczach Kościół jest generalnie skończony ,więc ani mnie przeszłość Bergoglia grzeje ani ziębi,tak samo jak jego deklaracje o Kościele ubogim
AS82- lepiej pomyśl co zrobisz gdy okaże się, że Bóg istnieje bo wtedy może być już za późno na nawrócenie, lepiej pomyśleć nad tym za życia ...

A o Kościół się nie martw, poradział sobie przed wiekami, poradzi sobie i teraz
Ostatnio edytowane przez heoij : 21.03.2013 o godz. 21:04.