Gwiaździsty napisał(a):

I kur** niektórzy się dziwią, że nie ma z kim koalicji tworzyć. Masakra
Wszystko napisał Baala- nie ma co tracić klawiatury na tego nowego użytkownika , który jak widać przyszedł jedynie mącić i prowokować, dlatego też, jak macie z nim dyskutować, to chociaż go nie cytujcie, bo pomimo "ignora" zmuszony jestem czytać te wypociny.