KrzychooR napisał(a):

|
Ha nie udało mu się na zachodzie to wraca z podkulonym ogonem jakie to...a nie... moment... jemu się jednak udało...? Co nie zmienia faktu że Wisłę miał głęboko w... No ale przynajmniej jakąś karierę zrobił...
|
Nie udało mu się na zachodzie?
- Gwiazda Almeiri, świetne mecze w lidze Hiszpańskiej. Gole strzelane Realowi
- Podstawowy piłkarz kadry Nigerii, gole na Mistrzostwach Świata w RPA
-Obecnie lider strzelców ligi tureckiej?
Jedyny obok Błaszczykowskiego zawodnik Wisły, o którym można powiedzieć że zrobił karierę na zachodzie.