Al_29 napisał(a):

|
Ile teraz za wejście na giełdę elektroniczną na Balickiej?
|
2 zł
labtec napisał(a):

Mam laptopa Toshiby ( około 5 letni ) i chce kupić kabel, by móc go podpiąć do nowej plazmy.
I pytanie.
HDMI - w lapku nie posiadam, jest zaślepka. Nie ma bo wtedy nie montowano.
Mam w lapku USB.
W telewizorze mam wejście USB i HDMI.
Jaki więc kupić kabel ?
USB - USB
czy
USB - HDMI ?
ps. nie ma kabla USB - USB na allegro do tv....
a może VGA ( z lampka ) - HDMI ( do TV ).
Taki brać?
pytanie od laika, więc darujcie sobie salwy śmiechu
|
W tv też zapewne masz vga więc najlepiej vga - vga i dodatkowo kabel z dwóch stron taki jak słuchawki mają, żeby dać głos na głośniki z tv.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.