jakkfk napisał(a):

|
...dokupienie sobie pary jąder i zapłacenie mandatu...
|
nie mierz wszystkich swoją miarą... niektórzy urodzili się z jądrami...
2 par nie potrzebuje
labtec napisał(a):

kantowałeś mpk-a od 3/4 lat widzę - no to tyle zaoszczędziłeś, że będziesz miał te 70 zł na mandat hm ?
A jak nie, to szukaj na FB profili / fanpage`y po haśle " Sprzedam bilet " , ' zbieram bilety' albo " wymienie się biletami mpka"
|
nie... po prostu zazwyczaj jeżdżę autem, dzisiaj tak się złożyło że musiałem MPK :/ nie jestem kanciarzem

zabawa z szukaniem, kupowaniem biletu nie jest ciekawa... więc niestety będę musiał zapłacić :/