Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
26946
13.03.2013, 12:40
Kamil_mchw
napisał(a):
sprawa wygląda następująco...
Jechałem dzisiaj sobie autobusem i z przyzwyczajenia kupiłem bilet studencki... kiedy nie jestem studentem już od kilku lat
zawsze taki kupowałem i nigdy kanary nie wymagały pokazania legitki. Dzisiaj było inaczej :/ mam 7 dni żeby pojechać na św. wawrzyńca z legitką w przeciwnym razie będę musiał zapłacić mandat. Da się z tego jakoś wyjść
Nie wiem... znalezienie biletu "całego" z tej lini w podobnych godzinach. Coś zrobić z legitką... mam starą legitkę z podbitą datą jeszcze z 2009 roku. Nie płacenie mandatu, odwołanie czy coś...
kantowałeś mpk-a od 3/4 lat widzę - no to tyle zaoszczędziłeś, że będziesz miał te 70 zł na mandat hm
?
A jak nie, to szukaj na FB profili / fanpage`y po haśle " Sprzedam bilet " , ' zbieram bilety' albo " wymienie się biletami mpka"
labtec
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do labtec
Znajdź inne posty napisane przez labtec