|
Nie wywijaj kota ogonem.
W skrócie. Stokowiec jest trenerem słabym i niedoświadczonym. To że bawi się trenerką w takim pseudo groclinie, nie oznacza wiele. Na pewno jego osiągnięcia, na jakiejkolwiek płaszczyźnie nie są czymś co zasługuje na to żeby zasiąść na ławce Wisły. A już by domagać się szacunku? Na niego trzeba sobie zasłużyć. Szczególnie w takich klubach jak Wisła, amica, legia... trenerski ogór więcej s.......i a drużyna będzie miała go głęboko w dupie.
Skorża przychodził do nas, jako trenerski talent. Zdobywca pucharu polski i pucharu ekstraklasy...mało?
Petrescu - uczestnik mistrzostw świata, lider bardzo mocnej reprezentacji i piłkarz wielkich europejskich klubów...mało?
A jak myślisz że postawisz figuranta i wszyscy się będą go słuchać, to jesteś w głębokim błędzie.
Pseudo trenerzy zasrani. Zabrali Teodorczyka, Wszołek stracił formę, Nakulma stał się cieniem a Milik wyjechał na saksy... I posypały się wspaniale poukładane przez trenerów zespoły. A tacy fachowcy, tacy stratedzy, ewidentnie widać było trenerską rękę... Bzdury, pompowane przez żenujące media.
Jeden piłkarz z drugim, odwalał im psią robotę. Gdy ich zabrakło...żenada. I gwarantuję, że kopać po czołach będą się do końca sezonu.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 11.03.2013 o godz. 22:08.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.
Cytat:
|
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
|
Radek Sobolewski
|