Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 11.03.2013, 20:49
POtey napisał(a):Wyświetl post
Czasy medialności skończył się wtedy kiedy zaczęli puszczać wszystkie mecze w TV... Kiedy puszczali tylko 3 transmisje meczów w c+ to wtedy zależało od tego kto ile razy był pokazywany.

Jeżeli dla Ciebie nie ma różnicy między 5 a 13 miejscem, czytaj większą kasą dla klubu, no to nie mam pytań. Pan Cupiał nie wyłoży dodatkowych 1.5mln jak to ktoś ładnie wyliczył, tylko będziesz miał więcej Sarkich i innych tego typu piłkarzy, bo łysogłowy znowu powie, że nie udało się zażegnać ciężkich czasów z powodu gorszego miejsca w tabeli niż zakładał.

Jeżeli jeszcze nie zauważyłeś, to młodzi już nie chcą przychodzić do Wisły, patrz bracia Mak lub Lewandowski. Marka Wisły już nie robi wrażenia na młodych u nich teraz się liczy kasa lub zapewnienie gry, gdzie u nas tego nie dostaną.

Zapewne w tym wszystkim jest dużo winy łysego węża, ale to już inna bajka.
Nie masz racji. Jeśli już się odnosisz do wypowiedzi sprawdź najpierw u źródła.
Kwota uzależniona jest od liczby meczów transmitowanych w najbardziej atrakcyjnym czasie antenowym. W kolejce zawsze były cztery takie spotkania, a uczestniczące w nich drużyny każdorazowo mogły liczyć na 92 tys. złotych.

No oczywiście, że lokata końcowa wydaje się bez znaczenia. Obecnie nie ma najmniejszych podstaw, żeby sądzić inaczej.
Oczywiście w naszym klubie nie zrobiono nic, co by mogło dać prognostyk na walkę o wyższe lokaty, a wręcz przeciwnie, osłabiono zespół to czego ty oczekujesz?
Proszę, podaj mi choć jeden cytat, w którym określono nasz cel na rundę wiosenną, a zmienię swoje zdanie. Bo chyba na dzień dzisiejszy, góra ma głęboko w dupie na którym miejscu zakończymy ten sezon. Jeśli oni nie widzą problemu to i ja nie będę płakał z powodu 1,5m. Widocznie uznali, że obejdzie sie...

Wisła prawdopodobnie nie zagra drugi rok z rzędu w europejskich pucharach. Jaką więc dajesz gwarancję potencjalnemu piłkarzowi na lepsze jutro?
Smutne, ale na dzień dzisiejszy jesteśmy bez szans w konfrontacji z legła czy amica i nie chodzi tu wcale o pieniądze ale o możliwość rozwoju kariery.

Dlatego uważam, że jeden huj, 5 czy 13. A za te odżałowane 1,5 miliona to myślisz, że Błaszczykowskiego podkupimy? Dostaniesz 2 Sikorskich...lub lepiej, rozpłyną się w budżecie jak kasa za Meliksona. Znowu się obetnie i będzie cacy, innej możliwości nie ma.

Jeszcze się naoglądasz w tym sezonie batalii o pietruszkę. Wszystko przed nami... wtedy pogadamy o tych krwawych bitwach i gryzieniu trawy o jak najwyższe lokaty. Emocje gwarantowane!
Ostatnio edytowane przez Dariook : 11.03.2013 o godz. 21:18.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując