|
normalna ambicja normalnego człowieka który woli być 5 niż 13nasty.
to że klub realnie ocenił szansę czyli spisał sezon na straty nie znaczy ze wszyscy tak mają zrobic ja .......e.
piłakrze w kazdym meczu walczą o wygraną, jesli ktokolwiek o nią nie walczy to jest ....ą niegodną uprawiania tego sportu.
I nie rozumiem płaczu dlaczego mamy Kulawika, Sarkiego czy Kose. Mamy tych na których nas stać a nie dlatego ze sezon spisalismy na straty, gdyby było tak jak mówisz gralibyśmy tą runde składem z Bełchatowa.
No ale słabe wyniki najlepiej podsumowac ze to specjalnie, ze sezon spisany na straty przed jego rozpoczęciem.
Oby piłkarze nie czytali tego forum bo podejdą do tematu jak Ty.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|