For_FuN_ napisał(a):

Bo Stokowiec rznal takiego glupa, jak by mial cos do powiedzenia w starym Groclinie ...chodzilo tylko o to, ze facet nie potrafil sie przyznac, ze to JW zeslal Smolarka do ME(sam przeciez o tym mowil w ktoryms z wywiadow).
|
ja bym tego Stokowca w Wiśle widział jak Kulawikowi sie noga podwinie.Gra Dyskoppolo fajny, ofensywny futbol z dobrze zoorganizwaną gra w defensywnie.Gdyby mu w zimie druzyny nie rozebrano to byłby murowany kandydat do mistrzostwa 2013