Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22991
Stary 10.03.2013, 18:03
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Bo Stokowiec rznal takiego glupa, jak by mial cos do powiedzenia w starym Groclinie ...chodzilo tylko o to, ze facet nie potrafil sie przyznac, ze to JW zeslal Smolarka do ME(sam przeciez o tym mowil w ktoryms z wywiadow).
ja bym tego Stokowca w Wiśle widział jak Kulawikowi sie noga podwinie.Gra Dyskoppolo fajny, ofensywny futbol z dobrze zoorganizwaną gra w defensywnie.Gdyby mu w zimie druzyny nie rozebrano to byłby murowany kandydat do mistrzostwa 2013
Ostatnio edytowane przez AYALA : 10.03.2013 o godz. 18:06.
Odpowiedz cytując