Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21800
Stary 08.03.2013, 15:55
BBudowniczy napisał(a):Wyświetl post
Nie wydaje Ci się że psuciem prawa jest raczej niedopuszczenie do głosu w sejmie kandydata na premiera rządu największej partii opozycyjnej przy okazji głosowania wotum nieufności?
Po raz n-ty. NIE. Byłoby to złamaniem regulaminu. Może dla takich jak Ty, regulaminy sa do dupy i sie je powszechnie łamie. na całe szczęście w sejmie myślą.

Co innego, gdyby Gliński był posłem na sejm tej kadencji. Wtedy zamiast Kaczora mogli go zgłosic do wyrażenia swojej opinii.

Nie jest posłem - jest wirtualnym kandydatem na premiera.