Wyświetl pojedynczy post
muerte
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 03.03.2013, 15:07
Jose napisał(a):Wyświetl post
Jedynie Kowal wszystkich wysmiał i powiedział, że do takiego czegoś nie powinno się dopuszczać.
I miał 100% racji. Nie chciałbym, żeby Wisła się w taki sposób utrzymała. Wolałbym spadek.

Serio.
Odpowiedz cytując