AntyMod napisał(a):

nic nie bedzie ciekawego ....rozpieprza Belchatow na 4-5 do zera i wiekszosc tych marnych polskich dziennikarzyn bedzie sie zastanawialo z kim (L) zagra w fazie grupowej LM i z ktorego koszyka beda losowani ....
|
No jakos tego 4,5-0 nie widze
