Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22914
Stary 02.03.2013, 17:35
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Czekamy na Legie i Bełchatow

nic nie bedzie ciekawego ....rozpieprza Belchatow na 4-5 do zera i wiekszosc tych marnych polskich dziennikarzyn bedzie sie zastanawialo z kim (L) zagra w fazie grupowej LM i z ktorego koszyka beda losowani ....
Odpowiedz cytując