Wyświetl pojedynczy post
kaco1985
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 02.03.2013, 07:01
Ten mecz musimy wygrac i zamknąć usta wszystkim tym co myślą, że Wisła może spać ! Może by chcieli, żeby spadła, ale NIGDY NIE SPADNIE ! Kula powinien zagrać dwoma napastnikami, nie wiem dlaczego nie wystawia Genkova. Przeciez on idealnie bedzie pasowal na wrzutki Kosy, a drugim napastnikiem niech bedzie Boguski. Musimy zagrac ofensywnie i nie dać szans Podbeskidziu. Co za czasy, zebysmy sami chcieli spadku Wisły?! Masakra...
Tylko Wisła Nasz T.S. !

Wierność
Odpowiedz cytując