Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21606
Stary 28.02.2013, 11:52
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Mówisz że były niefajne? hmm...
Ale były cool i trendy. Tak bardzo trendy, że do dzisiaj Polska wypłaca wysokie emerytury funkcjonariuszom służb, które mordowały polskich bohaterów. Dzieci i wnukowie tych funkcjonariuszy są dziś w ścisłym topie biznesu, mediów i showbiznesu.