serek.c2 napisał(a):

O ....a... Bobek weź już przestań pisać na tym forum lewacki głąbie, bo wstyd kibicom Białej Gwiazdy przynosisz.
A wiesz chociaż z jakiego wiersza to fragmenty i dlaczego?
|
Kuźwa geniuszu nie przypuszczałem, że bedziesz sie posługiwał cytatmi z autorki ktora w przeszłości jak to okreslacie, opiewała komune...