Wyświetl pojedynczy post
kuba.j.g.
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21589
Stary 27.02.2013, 23:42
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
O ....a... Bobek weź już przestań pisać na tym forum lewacki głąbie, bo wstyd kibicom Białej Gwiazdy przynosisz.



A wiesz chociaż z jakiego wiersza to fragmenty i dlaczego?

Kuźwa geniuszu nie przypuszczałem, że bedziesz sie posługiwał cytatmi z autorki ktora w przeszłości jak to okreslacie, opiewała komune...
J. Kaczynski: We mnie jest czyste dobro...