Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21579
Stary 27.02.2013, 19:49
O ....a... Bobek weź już przestań pisać na tym forum lewacki głąbie, bo wstyd kibicom Białej Gwiazdy przynosisz.

kuba.j.g. napisał(a):Wyświetl post
I to cie uwiera?
A poezji nie czytam bo nie lubie...
A wiesz chociaż z jakiego wiersza to fragmenty i dlaczego?
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 27.02.2013 o godz. 19:55.