MatMario napisał(a):

szprotson jedno pytanie. Czemu Nawałka per Ciepły bo chyba nie nadążam za twoim rozumowaniem.
A takie określenie odbieram jako mocno pejoratywne więc albo nie zauważam wysublimowanego żartu albo nie wiem o chodzi.
|
oj to po prostu przydomek Adama jak był w Wiśle
a skąd sie wziął nie powiem
