Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#553
Stary 26.02.2013, 13:21
hunter napisał(a):Wyświetl post
Jeśli chodzi o "czarny PR" (jak to piszecie) Jacka Bednarza w kontekście informowania o słabej sytuacji finansowej Wisły, to być może zalecenie na początku było takie, żeby tym właśnie usprawiedliwiać opóźnienie w wypłacaniu pensji zawodnikom. Teraz jednak właściciel zagrał w otwarte karty i przyznał, że nie ma grania, nie ma siana. To nie pierwszy taki przypadek zresztą. Przypominam sobie sytuację po meczu z Levadią. Do Myślenic pojechała rada drużyny (o ile pamiętam byli to wówczas Głowacki, Sobolewski i Paweł Brożek, ale tego ostatniego nie jestem pewien) i mieli wtedy usłyszeć od szefa, że o obiecanych premiach za MP zdobyte dwa miesiące wcześniej mogą zapomnieć aż do chwili, gdy zmażą plamę po Tallinie.
Chwila, moment. Cupiał wypowiedział się przede wszystkim na temat kondycji swojej firmy, Tele-Foniki. Że finansowo funkcjonuje dobrze. I w związku z tym, gdyby chciał, i gdyby uważał, że piłkarze na to zasłużyli, to wspomógłby Wisłę kolejnymi środkami, żeby wszelkie zobowiązania pokryć.
W tym co mówił Bednarz nie ma sprzeczności. Sytuacja finansowa samej Wisły jest bardzo zła i tylko dzięki niezbędnym "zastrzykom" ze strony TF udało się zachować płynność.
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Trzeba sprecyzować.Kim jest ten mityczny podpowiadacz?Nawet nie personalnie, tylko jaką on pełni funkcję.W jakim sensie podpowiada?
Przecież Zarzeczny napisał Kierowca. http://www.weszlo.com/news/13261-Jak...AWEL_ZARZECZNY
Ostatnio edytowane przez rav : 26.02.2013 o godz. 13:26.
Odpowiedz cytując