Wyświetl pojedynczy post
Savik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1135
Stary 24.02.2013, 19:30
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Popieram.

Obrońcy Łysej Piątej Kolumny - przejrzyjcie wreszcie na oczy.
Wolfy, należy rozdzielić sytuacje finansowa klubu - za co odpowiada Cupial i Bednarz, od oceny umiejętności "trenerskich" Kulawika, których widać gołym okiem, że nie ma....
Czy sytuacja finansowa ma usprawiedliwiać jego dyletanctwo i ma być rozciągnięty nad nim parasol ochronny?
Brak umiejętności jakości piłkarskiej to pokazała dzisiaj młodzież z GKSu - ale w przeciwieństwie do naszych piłkarzy oni wiedzieli co maja grać..., a ze im nie wychodziło to poprzez ten brak jakości...
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując