Wyświetl pojedynczy post
taki młody
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21513
Stary 24.02.2013, 18:52
Manson33 napisał(a):Wyświetl post

Jedyną sprawą za jaką przeciętny Polak może być wdzięczny rządowi PiS
jest kasa za posiadanie dzieci.
Mylisz się Mansonie, to jest właśnie najbardziej PiSowska propaganda. Kasę, czyli odpis na dzieci własną zlosliwoscia załatwili osobiście Długi Romek i jego LPR. Ostaniego dnia trwania wymarzonego przez Polaków rządu PiS, LPR i Samoobrona tuż przed glosowaniem o odwołanie tego kabaretu. PiS owszem chciał odpisu ale w kwocie okolo 400 zl, wtedy LPR podniosło proponowana kwotę odpisu i w głosowaniu to przeszlo. Później Kurski będąc jeszcze w PiSie w podsumowaniu dokonań rządu oczywiście przypisał PiSowi tą ulgę co pięknie Giertych wypunktowal w słynnej riposcie. Link łatwy do odnalezienia na YT

www.youtube.com/watch?v=TQWsQVUhYc4u
i druga część
www.youtube.com/watch?v=l3NU4jp7Pug
Ostatnio edytowane przez taki młody : 24.02.2013 o godz. 19:27.