Manson33 napisał(a):

Jedyną sprawą za jaką przeciętny Polak może być wdzięczny rządowi PiS
jest kasa za posiadanie dzieci.
|
Mylisz się Mansonie, to jest właśnie najbardziej PiSowska propaganda. Kasę, czyli odpis na dzieci własną zlosliwoscia załatwili osobiście Długi Romek i jego LPR. Ostaniego dnia trwania wymarzonego przez Polaków rządu PiS, LPR i Samoobrona tuż przed glosowaniem o odwołanie tego kabaretu. PiS owszem chciał odpisu ale w kwocie okolo 400 zl, wtedy LPR podniosło proponowana kwotę odpisu i w głosowaniu to przeszlo. Później Kurski będąc jeszcze w PiSie w podsumowaniu dokonań rządu oczywiście przypisał PiSowi tą ulgę co pięknie Giertych wypunktowal w słynnej riposcie. Link łatwy do odnalezienia na YT
www.youtube.com/watch?v=TQWsQVUhYc4u
i druga część
www.youtube.com/watch?v=l3NU4jp7Pug