Wyświetl pojedynczy post
NaprzódWisło
Junior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 24.02.2013, 16:39
K...a co za dno. Od fatalnej jesienie nie zrobiliśmy postępu ani o pół kroku. Zresztą czego się można było spodziewać po takim okienku transferowym. Całą rundę będziemy grać bez napastnika, bo w kadrze takowego brak, a więc co mecz rywal ma przewagę 1 zawodnika. No chyba że nasi cudowni stoperzy zachowają się tak cudownie jak Głowacki, wtedy przewaga się jeszcze zwiększy. O Kulawiku napisał świetnie Revolver. Niestety, ale nasz trener ma bezradność wypisaną na twarzy. Krytykował Probierza, że ten źle przygotował zespół, a teraz widać jego "wspaniałą" pracę. Szydera na trybunach musi wrócić.
Odpowiedz cytując