Lysy napisał(a):

W życiu nie zapłacę za iple 
Co do walki to również mi się podobała, szkoda tylko Andrzeja. Walka milenium pod względem emocji to będzie Szpilka vs Zimnoch, aczkolwiek oglądając poza ringowe wypowiedzi obu panów powoli zaczynam tracić szacunek dla Szpilki. Różnice w mentalności obu pięściarzy widać na pierwszy rzut oka. Nie wiem po co Szpila wrzuca te filmiki w z wyzwiskami i inwektywami, sobie wystawia świadectwo nie rywalowi.
|
Ośmiesza się, te filmiki to kompromitacja. Może jak wyląduje na deskach to spokornieje.