Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1442
Stary 24.02.2013, 13:56
LAW napisał(a):Wyświetl post
Walka milenium w polskim boksie. Super mi się to oglądało. Emocje, panowie dali radę i plomby były. Najlepiej wydane 40zł w tym roku (ipla)

W życiu nie zapłacę za iple

Co do walki to również mi się podobała, szkoda tylko Andrzeja. Walka milenium pod względem emocji to będzie Szpilka vs Zimnoch, aczkolwiek oglądając poza ringowe wypowiedzi obu panów powoli zaczynam tracić szacunek dla Szpilki. Różnice w mentalności obu pięściarzy widać na pierwszy rzut oka. Nie wiem po co Szpila wrzuca te filmiki w z wyzwiskami i inwektywami, sobie wystawia świadectwo nie rywalowi.
Odpowiedz cytując