Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21498
Stary 24.02.2013, 09:20
kuba.j.g. napisał(a):Wyświetl post
Po tych wszystkich inwektywach jakimi okresliłes ludzi o innych pogladach jeszcze zmień nick na "Polak katolik" i wtedy Pan Tadeusz da ci medal
Nie ośmieszaj się, po tych wszystkich bredniach i insynuacjach które wypisujesz zmień nick na "młody wykształcony" wtedy jakiś komuch powie ci że jesteś inteligentny.
Hej Nasz TS !!