kuba.j.g. napisał(a):

|
Po tych wszystkich inwektywach jakimi okresliłes ludzi o innych pogladach jeszcze zmień nick na "Polak katolik" i wtedy Pan Tadeusz da ci medal
|
Nie ośmieszaj się, po tych wszystkich bredniach i insynuacjach które wypisujesz zmień nick na "młody wykształcony" wtedy jakiś komuch powie ci że jesteś inteligentny.