serek.c2 napisał(a):

Sparing z Zagłębiem to tylko jednostka treningowa i o niczym nie świadczy. Ważna jest liga i to jak się w niej zaprezentujemy (na fajerwerki nie ma co liczyć, ale to raczej nie wina trenera a coraz słabszej kadry - choć przed sezonem wydawała mi się jak na naszą ligę mocna...).
A Faktem to proponuję się posługiwać w toalecie...
|
Bardziej wyborczą, która jest bardzo niebezpieczną gazetą.Są niektóre ciekawe działy, ale są artykuły z bardzo niebezpieczną indoktrynacją.Dlatego wyborcza, jest dobra jako podpałka do kominka, papier toaletowy gdy zabraknie.go w łazience ewentualnie przy wizycie na wydmach gdy przycisnie
, do zawijania baniek.Tyle.
A w temacie. fartowny remisik będzie.