Watts napisał(a):

|
Pejsy rozklejają po mieście plakaty "tylko u nas gra o stawkę". Żeby się nie okazało, że jutro naszym i za tydzień z Bielskiem też zachce się "walczyć" o stawkę.
|
A ja bym chciał, żebyśmy zaczęli grać o stawkę - ligowe podium dające awans do el. LE. Jutro ten marsz w górę tabeli rozpoczniemy.