Wyświetl pojedynczy post
inspektor erektor
Senior Member
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 23.02.2013, 15:23
Watts napisał(a):Wyświetl post
Pejsy rozklejają po mieście plakaty "tylko u nas gra o stawkę". Żeby się nie okazało, że jutro naszym i za tydzień z Bielskiem też zachce się "walczyć" o stawkę.
A ja bym chciał, żebyśmy zaczęli grać o stawkę - ligowe podium dające awans do el. LE. Jutro ten marsz w górę tabeli rozpoczniemy.
Odpowiedz cytując