Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 23.02.2013, 14:53
Pejsy rozklejają po mieście plakaty "tylko u nas gra o stawkę". Żeby się nie okazało, że jutro naszym i za tydzień z Bielskiem też zachce się "walczyć" o stawkę.
Ostatnio edytowane przez Watts : 23.02.2013 o godz. 15:16.
Odpowiedz cytując