Wyświetl pojedynczy post
kuba.j.g.
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21468
Stary 23.02.2013, 14:31
Kolumbus napisał(a):Wyświetl post
kuba - całkiem bez napinania pośladów, jeżeli uczysz córkę ojczystego języka to kup jej lepiej porządny słownik ortograficzny, a może i sobie przy okazji

Wiem wiem...ortografia to nie mój konik Mam tylko nadzieję, ze pisownia zostanie kiedys ujednolicona...
J. Kaczynski: We mnie jest czyste dobro...