Kolumbus napisał(a):

|
kuba - całkiem bez napinania pośladów, jeżeli uczysz córkę ojczystego języka to kup jej lepiej porządny słownik ortograficzny, a może i sobie przy okazji
|
Wiem wiem...ortografia to nie mój konik

Mam tylko nadzieję, ze pisownia zostanie kiedys ujednolicona...