Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21422
Stary 22.02.2013, 16:02
taki młody napisał(a):Wyświetl post
Koalicji z Lepperem nic nie przebije.


I ponawiam, ponieważ zniknęli gdzieś główni demagodzy tematu:
" Rozumiem że gdyby słowa Hofmana wypowiedział ktokolwiek z drugiej strony "barykady", też byłoby tylko
zdziwienie i niefortunność wypowiedzi? Czy jednak forumowa oszołomość w postaci kilku debili jednak
zmieniłaby retorykę wypowiedzi?"
Człowieku powiedz mi o co ci chodzi ? Chyba jest znacząco inna sytuacja jeśli na kibiców najeżdza po raz n-ty Tusk, Halicki albo Palikot czy Niesołowski - krótko mówiąc są znani z tego że kibic to dla nich zło wcielone a inna sytuacja jeśli ktoś ze strony raczej przychylnej kibicom krytykuje i do tego niezasłużenie. Wiem że wy lewactwo różnej maści tylko czekacie żeby na prawicy dochodziło do kłótni , awantur i niezgody a każda spina wg.was powinna spowodować rozłamy na lata . Mam nadzieje nic z tego wam się nie uda
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej