taki młody napisał(a):

Koalicji z Lepperem nic nie przebije.
I ponawiam, ponieważ zniknęli gdzieś główni demagodzy tematu:
" Rozumiem że gdyby słowa Hofmana wypowiedział ktokolwiek z drugiej strony "barykady", też byłoby tylko
zdziwienie i niefortunność wypowiedzi? Czy jednak forumowa oszołomość w postaci kilku debili jednak
zmieniłaby retorykę wypowiedzi?"
|
Człowieku powiedz mi o co ci chodzi ? Chyba jest znacząco inna sytuacja jeśli na kibiców najeżdza po raz n-ty Tusk, Halicki albo Palikot czy Niesołowski - krótko mówiąc są znani z tego że kibic to dla nich zło wcielone a inna sytuacja jeśli ktoś ze strony raczej przychylnej kibicom krytykuje i do tego niezasłużenie. Wiem że wy lewactwo różnej maści tylko czekacie żeby na prawicy dochodziło do kłótni , awantur i niezgody a każda spina wg.was powinna spowodować rozłamy na lata . Mam nadzieje nic z tego wam się nie uda