Wyświetl pojedynczy post
DEBO
Member
 
 
Od: 10.2012
Skąd: Kraków Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 22.02.2013, 13:33
taka karta członkowska jest plastikowa podobna do karty kibica tak?
Pytam bo chcę wiedzieć co mam nosić w portfelu
Wielu ludzi ma marzenia i ja też należe do nich
Chociaż różnią się od innych to ich zawsze będę bronił
Bo są tylko moje i to ja jestem ich autorem
Kreatorem wszystkich marzeń, które są tylko moje
Zawsze będą, to wiem na pewno, że nie zniknął
Że te myśli nigdy nie zamilknął
Będą żywe w nas, będą lśnić przez cały czas
Odpowiedz cytując