Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 20.02.2013, 19:54
AYALA napisał(a):Wyświetl post
w końcu mamy nastarszy zespół w lidze więc Nasi zawodnicy oszczedzali siły w sparingu z Zagłębiem bo wiadomo że 34-37 latek na maksa nie może zasuwać co tydzien, dlatego licze że w Bełchatowie dadzą z siebie wszytsko
No tak grać co 7 dni chłopaki są już zmęczone musieli dojść do budynku klubowego
Odpowiedz cytując