AYALA napisał(a):

|
w końcu mamy nastarszy zespół w lidze więc Nasi zawodnicy oszczedzali siły w sparingu z Zagłębiem bo wiadomo że 34-37 latek na maksa nie może zasuwać co tydzien, dlatego licze że w Bełchatowie dadzą z siebie wszytsko
|
No tak grać co 7 dni chłopaki są już zmęczone musieli dojść do budynku klubowego
