|
w końcu mamy najstarszy zespół w lidze więc Nasi zawodnicy oszczedzali siły w sparingu z Zagłębiem bo wiadomo że 34-37 latek na maksa nie może zasuwać co tydzien, dlatego licze że w Bełchatowie dadzą z siebie wszytsko
Ostatnio edytowane przez AYALA : 20.02.2013 o godz. 20:00.
|