Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 20.02.2013, 14:57
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Sparing z Zagłębiem to tylko jednostka treningowa i o niczym nie świadczy. Ważna jest liga i to jak się w niej zaprezentujemy (na fajerwerki nie ma co liczyć, ale to raczej nie wina trenera a coraz słabszej kadry - choć przed sezonem wydawała mi się jak na naszą ligę mocna...).

A Faktem to proponuję się posługiwać w toalecie...
Gdyby jakikolwiek mecz od pół roku dawał podstawy, żeby sądzić że Zagłębie to wpadka to ok.
Ale sam Kulawik mówił przed Zagłebiem, że to generalny test przed ligą.

Oczywiście do oglądania meczu zasiądę z niczym nie popartym kibicowskim entuzjazmem
Odpowiedz cytując