Ajax napisał(a):

BSparing z Zagłebiem jest tylko "ukoronowaniem" tej cudownej drużyny prowadzonej przez wspaniałego trenera.
Ciekawe czy te info o tym, że drużyna jest w gorszej kondycji niż przed pierwszym obozem są prawdziwe. Zobaczymy w niedzielę.
|
Sparing z Zagłębiem to tylko jednostka treningowa i o niczym nie świadczy. Ważna jest liga i to jak się w niej zaprezentujemy (na fajerwerki nie ma co liczyć, ale to raczej nie wina trenera a coraz słabszej kadry - choć przed sezonem wydawała mi się jak na naszą ligę mocna...).
A Faktem to proponuję się posługiwać w toalecie...