emj10 napisał(a):

Gwiaździsty i znajomi lokalni działacze PO 
Co do PKP Cargo to tajemnicą poliszynela jest to, że siedzą tam środowiska nie z tego układu i PO ma za krótkie ręce i za miękkie podbrzusze, aby dobrać się do tego tortu. Mam znajomego dyrektora (co prawda świeżak), wstawionego tam z rodzinnej rotacji z innej ważnej spółki SP, więc co nieco tam wiem na ten temat.
Dyrektorzy po 30k na miesiąc? Niektórzy za taką kasę to z domu nie mieliby chęci wyjść. Co by nie mówić to kadrowo PKP Cargo to absolutny top pod względem menadżerów w spółkach SP, więc muszą sowicie płacić za ludzi, którzy spokojnie na zachodzie, czy w USA dostawaliby te same cyferki ale w innej walucie.
|
a ty i twoje insidery z Rzepy?albo znajomi dyrektorzy w PKP? a założę się, że było tego więcej
Inna sprawa, że też nie sądzę, żeby dyrektorzy dostawali tylko 30 tysięcy. Ayale kłuje w oczy zarobek na poziomie 30 tysięcy a moim zdaniem jeśli ktoś dobrze i efektywnie zarządza to należy mu się nawet większa kasa. Inna sprawa, że powinno być tak, że ktoś dostaje taką kasę i powinien ponosić konsekwencję finansowe za swoje błędne decyzje a u nas co najwyżej grozi mu zwolnienie i to z niezła odprawą.