wolfy napisał(a):

|
.... - twierdzisz, że ściągnięcie Frederiksena, Quioto, Sikorskiego i Miśkiewicza podniosło poziom na forum (choćby chwilowo)? Depresji chyba. No i paru osobom wyostrzył się dowcip.
|
Teraz Wolfy (ty twierdzisz że zawsze) nie wiem czy ja ciebie dobrze rozumiem:
Ty twierdzisz że poziom wypowiedzi na forum zależy od poziomu kontraktowanych piłkarzy

Dla mnie durna wypowiedź jest durną wypowiedzią niezależnie od tego kogo dotyczy.
Czyżby forum Barcelony oblegali sami geniusze intelektu a forum np. Wolanii Ostrołęka sami idioci
