Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62643
Stary 14.02.2013, 10:13
wolfy napisał(a):Wyświetl post
.... - twierdzisz, że ściągnięcie Frederiksena, Quioto, Sikorskiego i Miśkiewicza podniosło poziom na forum (choćby chwilowo)? Depresji chyba. No i paru osobom wyostrzył się dowcip.
Teraz Wolfy (ty twierdzisz że zawsze) nie wiem czy ja ciebie dobrze rozumiem:
Ty twierdzisz że poziom wypowiedzi na forum zależy od poziomu kontraktowanych piłkarzy
Dla mnie durna wypowiedź jest durną wypowiedzią niezależnie od tego kogo dotyczy.
Czyżby forum Barcelony oblegali sami geniusze intelektu a forum np. Wolanii Ostrołęka sami idioci
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując