Wojtas napisał(a):

Nie no panowie z takimi wzmocnienami i armatami z przodu dyr Jacek przekazuje światu wieść
"Atakujemy 13 miejsce w tabeli "
|
Też miałem takie czarne myśli, ale teraz w przypływie jakiegoś nieuzasadnionego optymizmu i entuzjazmu myślę, że możemy w nadchodzącej rundzie obronić dobrą 12 pozycję.