Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62608
Stary 12.02.2013, 12:29
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Nie no panowie z takimi wzmocnienami i armatami z przodu dyr Jacek przekazuje światu wieść

"Atakujemy 13 miejsce w tabeli "

Też miałem takie czarne myśli, ale teraz w przypływie jakiegoś nieuzasadnionego optymizmu i entuzjazmu myślę, że możemy w nadchodzącej rundzie obronić dobrą 12 pozycję.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując