Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62604
Stary 12.02.2013, 07:48
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Nikt nie będzie pamiętał bo takiego okienka nie było, ba ja myślę że takiej rundy nie było, przecież my cały czas testujemy. Jesteśmy jak Stig z TG, on ciągle testuje i my ciągle testujemy.

Ale widzę u Ciebie lekką drwinę z tych testów, a one są podyktowane tylko i wyłącznie dążeniem Jacka do perfekcji, on nie przepuszcza żadnej przyszłej gwieździe, żaden diament rynku wolnych zawodników nie będzie przez niego przeoczony, na pewno zostanie przetestowany! Ku chwale naszej i jego.
Której starczą frytki do egzystencji przez najbliższe X rund
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując