MatMario napisał(a):

Nikt nie będzie pamiętał bo takiego okienka nie było, ba ja myślę że takiej rundy nie było, przecież my cały czas testujemy. Jesteśmy jak Stig z TG, on ciągle testuje i my ciągle testujemy.
Ale widzę u Ciebie lekką drwinę z tych testów, a one są podyktowane tylko i wyłącznie dążeniem Jacka do perfekcji, on nie przepuszcza żadnej przyszłej gwieździe, żaden diament rynku wolnych zawodników nie będzie przez niego przeoczony, na pewno zostanie przetestowany! Ku chwale naszej i jego.
|
Której starczą frytki do egzystencji przez najbliższe X rund
