Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62596
Stary 12.02.2013, 00:23
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Nie no panowie z takimi wzmocnienami i armatami z przodu dyr Jacek przekazuje światu wieść

"Atakujemy 13 miejsce w tabeli "

Miejsca spadkowe są już raczej poza naszym zasięgiem, ale 13/14-ste jak najbardziej możemy postraszyć.

Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Po pierwsze, dwaj bramkarze maja kontrakt do końca tego sezonu.
Tak, a jednym z nich jest Gerard.
Wiesz, co to najprawdopodobniej oznacza?
Testy bramkarzy. Już za pól roku.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 12.02.2013 o godz. 00:25.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując