Piotrek87 napisał(a):

|
wracając do tematu p.o prezesa legionisty. Jak skwk nie chciało Frankowskiego to były transparenty okrzyki itp, jakoś nie słyszałem ani razu na trybunach jazdy po tym śmieciu, który za całokształt zasługuję na to. I ogólnie do kibiców typu jak była szydera z sikroskim i gargułą. Ok Ci goście się do niczego nie nadają to prawda ale kto ich zatrudnił ? Bednarz. Z trybun cisza o nim.
|
Pomijając już słuszność czy brak, jazdy po Frankowskim , to przecież to zupełnie inna bajka była.
Skwk słusznie uważa że wroga to mamy jednego więc samo to że ktoś grał w Legii, nie jest powodem by po nim jechać.Szczęsny też u nas bronił i problemów nie było, Majdan z herbem Pogoni - podobnie.
A szydera wyszła spontanicznie.
Wracając do tematu - wstyd mi za ludzi który anonimowo jadą z tekstami o dorwaniu się do koryta czy sprzedaniu za srebrniki.Po prostu wstyd.