Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Spocony
Member
Od: 07.2011
Offline
#
21108
08.02.2013, 18:23
Przecież jakby się każdy kto nie ma pracy w PL zarejestrował w UP to spokojnie jest 16-17 %. Sam znam z osiedla kilka osób co nie ma pracy i nie są zarejestrowani(zapewne takich osób w Polsce są tysiące)
Spocony
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Spocony
Znajdź inne posty napisane przez Spocony