Wyświetl pojedynczy post
Spocony
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21108
Stary 08.02.2013, 18:23
Przecież jakby się każdy kto nie ma pracy w PL zarejestrował w UP to spokojnie jest 16-17 %. Sam znam z osiedla kilka osób co nie ma pracy i nie są zarejestrowani(zapewne takich osób w Polsce są tysiące)