Lukasz napisał(a):

|
Tylko pytanie co dalej. Będzie do 2014 roku grał na tym kontrakcie który ma obecnie? Irracjonalne.
|
Nie zauważyłeś, że Bednarz gdyby mógł, to opyliłby sprzątaczki? Patryk zagra dobrą rundę, dwie i sami go wypchną z klubu.
Nie odpowiadała mu Turcja, więc lepiej było dla niego zrezygnować z części kontraktu, pograć trochę w naszej nędza Ekstraklasie i spróbować zapracować na nowy transfer. Nazwijmy to "inwestycją w siebie".
Grantar napisał(a):
|
Nie sądzę też że umowa wypożyczenia dopuszcza zrezygnowanie z wypożyczania w każdej chwili i to jednostronnie .. (bez zgody Wisły).
|
Nie wiem na jakiej planecie żyjesz, bo identyczny zapis miał Quioto w swojej umowie wypożyczenia. To było jakiś miesiąc temu, jak jej nie przedłużyliśmy?
Łysy poziom sportowy ma gdzieś (jak to likwidator), więc raczej optowałby za pozostawieniem Patryka w Turcji i ściągnięciem drugiej transzy za wypożyczenie.
Kulawik? A co on ma do powiedzenia w jakiejkolwiek sprawie? Może co najwyżej powtórzyć "Zdecydowaliśmy, że nie ściągniemy lewego obrońcy" żeby rozmyć odpowiedzialność.
Heroiczne wysiłki Łysego Jacka w kwestii wzmocnienia kadry widać chyba jak na dłoni, więc daruj sobie.
szprotson napisał(a):

|
ale gdzie czym i do czego sie zasłużył?
|
No właśnie - dwa pierwsze pytania mnie interesują. Gdzie i czym Daniel Sikorski zasłużył żeby bronić go przed szyderstwem, skoro nie zasługują na to wychowankowie?
Ale umówmy się - oba to pytania retoryczne.