Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20049
Stary 08.02.2013, 17:43
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Tylko pytanie co dalej. Będzie do 2014 roku grał na tym kontrakcie który ma obecnie? Irracjonalne.
Nie zauważyłeś, że Bednarz gdyby mógł, to opyliłby sprzątaczki? Patryk zagra dobrą rundę, dwie i sami go wypchną z klubu.
Nie odpowiadała mu Turcja, więc lepiej było dla niego zrezygnować z części kontraktu, pograć trochę w naszej nędza Ekstraklasie i spróbować zapracować na nowy transfer. Nazwijmy to "inwestycją w siebie".

Grantar napisał(a):
Nie sądzę też że umowa wypożyczenia dopuszcza zrezygnowanie z wypożyczania w każdej chwili i to jednostronnie .. (bez zgody Wisły).
Nie wiem na jakiej planecie żyjesz, bo identyczny zapis miał Quioto w swojej umowie wypożyczenia. To było jakiś miesiąc temu, jak jej nie przedłużyliśmy?

Łysy poziom sportowy ma gdzieś (jak to likwidator), więc raczej optowałby za pozostawieniem Patryka w Turcji i ściągnięciem drugiej transzy za wypożyczenie.

Kulawik? A co on ma do powiedzenia w jakiejkolwiek sprawie? Może co najwyżej powtórzyć "Zdecydowaliśmy, że nie ściągniemy lewego obrońcy" żeby rozmyć odpowiedzialność.

Heroiczne wysiłki Łysego Jacka w kwestii wzmocnienia kadry widać chyba jak na dłoni, więc daruj sobie.

szprotson napisał(a):Wyświetl post
ale gdzie czym i do czego sie zasłużył?
No właśnie - dwa pierwsze pytania mnie interesują. Gdzie i czym Daniel Sikorski zasłużył żeby bronić go przed szyderstwem, skoro nie zasługują na to wychowankowie?
Ale umówmy się - oba to pytania retoryczne.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.02.2013 o godz. 17:47.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując