Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20041
Stary 08.02.2013, 12:33
wolfy napisał(a):Wyświetl post
A Sikorski to się czym zasłużył? Fryzurą? Bo może coś mnie ominęło, skoro ma taki zarąbisty fanklub.

Nie porównuj austriackiej przybłędy do Patryka, czy nawet "Orbita". Przyszedł, pokopał się po czole, za pół roku może będzie w Cracovii. Jak Matusiak.

EDIT: Taka dygresja, ale nie pamiętam żebyś się aktywował kiedy ludzie nap. na Burligę czy Bruda. Chodzi o to, że nie ściągnął ich Jacek, czy o stylówę właśnie? Chciałbym wiedzieć którzy słabi piłkarze są pod szczególną ochroną i dlaczego nie są to wychowankowie (przyjmując terminologie UEFA) klubu?
ale gdzie czym i do czego sie zasłużył?
Ostatnio edytowane przez szprotson : 08.02.2013 o godz. 12:46.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując