Wyświetl pojedynczy post
foxtrot_green
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20833
Stary 04.02.2013, 00:59
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post

Mam takie pytanie. Jaki jest widok z narożników? Chciałbym odwiedzić wiosną R22, ale jeszcze nie byłem na narożnikach. Tam są najtańsze bilety na które mnie stać, więc proszę o odpowiedź.
http://img542.imageshack.us/img542/6...ionreymana.jpg

Zrobiłem to zdjęcie przed meczem z Bełchatowem w rundzie jesiennej. Sektor D23, rząd 22. Do tej pory byłem trzy razy na D23. Jeśli miejsca są dostępne to polecam wybór miejsc w środkowych rzędach. Przez to, że trybuny za bramkami mają niżej dachy to siedząc wyżej nie widać telebimów. Notabene podobny problem jest jak się ma miejscai w wysokich rzędach na północy, albo południu (chodziłem głównie na G).

Co do samego stadionu, to marzy mi się rozbiórka dachów nad C i G i budowa nowych, na poziomie trybun wzdłuż boiska, łącznie z kawałkiem nad pawilonem medialnym. Wtedy stadion prezentowałby się względnie przyzwoicie. Tak, tak, wiem, że przy obecnej sytuacji finansowej miasta to niemożliwe, ale mimo wszystko mam cichą nadzieję, że te uszkodzenia przyczynią się w przyszłości do poprawy stanu rzeczy. Jak wreszcie odejdzie Jacuś, faworyzujący wiecznie sąsiadkę, to może będzie przełom.

Ktoś wyżej napisał o Cracovii - tutaj potwierdzenie: http://stadiony.net/aktualnosci/2013...tanie_stadionu

Cholera, nie mogę tego pojąć, że Wisła nie postąpi podobnie. Gdyby powstały jakieś sklepy i kioski od strony ul. Reymana, to jestem przekonany, że przyniosłyby zysk.
Powód: pomyliłem rundy :)
Ostatnio edytowane przez foxtrot_green : 04.02.2013 o godz. 01:01.
Odpowiedz cytując