Blaszczu16 napisał(a):

|
Mam takie pytanie. Jaki jest widok z narożników? Chciałbym odwiedzić wiosną R22, ale jeszcze nie byłem na narożnikach. Tam są najtańsze bilety na które mnie stać, więc proszę o odpowiedź.
|
D21 najlepsze miejsca na stadionie nie licząc młyna.