Blaszczu16 napisał(a):

|
Mam takie pytanie. Jaki jest widok z narożników? Chciałbym odwiedzić wiosną R22, ale jeszcze nie byłem na narożnikach. Tam są najtańsze bilety na które mnie stać, więc proszę o odpowiedź.
|
Jedyna różnica pomiędzy C a narożnikiem (jakimkolwiek) to to że z C boisko ma kształt trapezu a z narożnika rombu. Śmiało kupuj. Wyjątek to _kilka_ miejsc na dolnym piętrze narożnika - mają ograniczona widoczność, Ale niech ktoś bardziej zorientowany mnie poprawi.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami
To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern