Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20827
Stary 03.02.2013, 21:08
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Zaproponowałem kumplowi, notabene kibicowi Korony, pójście na mecz Wisełki. Biała Gwiazda grała z Górnikiem - niestety przegrała, ale kumpel chwalił stadion Wisły. Mówił, że mu się podoba konstrukcja, to ja mu mówię, że z wewnątrz wyglądał ładnie, ale z zewnątrz trochę gorzej, a on że i tak mu się podoba. Czasami mi się wydaje, że kibice Wisły są bardziej krytyczni w stosunku do naszego stadionu niż goście.

Mam takie pytanie. Jaki jest widok z narożników? Chciałbym odwiedzić wiosną R22, ale jeszcze nie byłem na narożnikach. Tam są najtańsze bilety na które mnie stać, więc proszę o odpowiedź.
Narożnik polecam, mam tam karnet już 4ta rundę. Widok bardzo dobry. Polecam D21
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 03.02.2013 o godz. 22:01.
Odpowiedz cytując