|
Zaproponowałem kumplowi, notabene kibicowi Korony, pójście na mecz Wisełki. Biała Gwiazda grała z Górnikiem - niestety przegrała, ale kumpel chwalił stadion Wisły. Mówił, że mu się podoba konstrukcja, to ja mu mówię, że z wewnątrz wyglądał ładnie, ale z zewnątrz trochę gorzej, a on że i tak mu się podoba. Czasami mi się wydaje, że kibice Wisły są bardziej krytyczni w stosunku do naszego stadionu niż goście.
Mam takie pytanie. Jaki jest widok z narożników? Chciałbym odwiedzić wiosną R22, ale jeszcze nie byłem na narożnikach. Tam są najtańsze bilety na które mnie stać, więc proszę o odpowiedź.
|